Spalio 13 d. | Augimas per elektroninę prekybą: Pasiruošk, Nusitaikyk, Pataikyk | Daugiakanalės rinkodaros ir komunikacijos dirbtuvės

Prekyba internetu karantino metu vieniems verslams padėjo išgyventi, kitiems – kilti aukštyn. Šis, artėjantis ruduo žada naujus iššūkius ir galimybes. Elektroninė prekyba jau tapo tradicine aikštele, tad į ją nepakanka išbėgti. Sėkmė ir tritaškiai priklausys tiems, kurie orientuojasi ir veikia greitai, tiksliai, užtikrintai.

Didžiosios sezono rungtynės – Juodasis penktadienis – vyks tuo pačiu laiku, kaip ir kasmet (ir kaip visad – per anksti). Taigi, jei ketini išlaikyti greitį ir pelnyti sėkmę, pats metas joms ruoštis iš anksto.
Trys „Auk su Google“ ketvirtadieniai taps tavo treniruočių programa, vedama skaitmeninės rinkodaros eksperto Pauliaus Milišausko.
Daugiakanalės rinkodaros ir komunikacijos dirbtuvės

Sėkmė priklauso atkakliausiems, todėl šių, ypač ribotam dalyvių skaičiui atvirų dirbtuvių metu, galėsi suplanuoti savo strategiją šiam rudeniui. Per 3 valandas truksiančias praktines užduotis ir tiesiogines konsultacijas su lektoriumi-ekspertu, iš viso kanalų ir priemonių spektro rinksies tai, kas svarbiausia tavo klientams, taigi – ir tavo verslui.

Vietų skaičius ribotas.

Renginio formatas: internetu (online)

Renginio data: Spalio 13 d. 13:00 – 16:00

Kam skirti mokymai? Visiems, pradedantiems ar auginantiems savo verslą bei esantiems ar siekiantiems būti atsakingais už įmonės skaitmeninę ir strateginę rinkodarą bei prekybą.
Piniginis mokestis renginiui netaikomas.